فراخوان انتخاب مقاله برتر

انجمن علمی علوم و مهندسی آب دانشگاه تبریز به منظور ارج نهادن به تلاش‌های پژوهشی دانشجویان اقدام به حمایت از مقالات برتر می‌نماید.

ارسال مقاله به فرمت زیر قابل قبول خواهد بود:
1- اصل مقاله چاپ شده
2- تصویر کارت دانشجویی
3- فرم شرکت در مسابقه (دانلود فرم مسابقه)

نکته مهم: مقالات باید با هماهنگی تمام نویسندگان ارسال گردد در صورتی که مقاله‌ای توسط دو نفر ارسال گردد از فرایند رقابت حذف می‌گردد. جزئیات تکمیلی این مسابقه، شیوه و مهلت ارسال مقالات در پوستر فراخوان به شرح ذیل ذکر شده است.

فرآیند داوری و انتخاب مقاله برتر:

مقالات دریافتی مطابق “دستورالعمل اجرایی آیین‌نامه ارتقاء مرتبه اعضای هیات علمی آموزشی و پژوهشی مصوب مورخ 95/11/12 هیات ممیزه دانشگاه تبریز” امتیاز داده خواهد شد. همچنین در این فرآیند از مشورت اساتید و پژوهشگران نیز بهره گرفته خواهد شد.مقالات دریافتی مطابق “دستورالعمل اجرایی آیین‌نامه ارتقاء مرتبه اعضای هیات علمی آموزشی و پژوهشی مصوب مورخ 95/11/12 هیات ممیزه دانشگاه تبریز” امتیاز داده خواهد شد. همچنین در این فرآیند از مشورت اساتید و پژوهشگران نیز بهره گرفته خواهد شد.

امتیازدهی دستورالعمل مربوطه مطابق جدول زیر می‌باشد که متناسب با نوع مقاله، محل انتشار و رتبه مجله امتیازهای متفاوتی را مقالات دریافت می‌کنند و در نهایت مقالات دریافتی بر اساس بیشترین امتیاز رتبه‌بندی می‌شوند.

مهدی صاغی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سال ۱۴۰۱ مبارک باد

د فروردین ۱ , ۱۴۰۱
انجمن علمی دانشجویی علوم و مهندسی آب دانشگاه تبریز فرارسیدن سال نو خورشیدی را تبریک و تهنیت عرض می‌دارد. امید است در سالی که پیش رو داریم، شاهد پیشرفت در تمام زمینه ها و علی الخصوص وضعیت آبی کشور عزیزمان باشیم.